logo
wiedza troska bezpieczeństwo

Aktualności

Zweryfikuj jakość swoich programów ubezpieczeniowych!

Skontaktuj się z szefem działu audytu – audyt@wtb.com.pl

Życzymy zdrowych, spokojnych i... bezpiecznych Świąt Wielkanocnych!

Kancelaria Brokerska WTB wprowadziła do oferty polisę obejmującą ochroną ubezpieczeniową przemysłową produkcję drobiu. Polisa ogranicza ryzyko utraty zysku i strat z tytułu hodowli zwierząt.

Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o. najprężniej rozwijający się broker regionu leszczyńskiego, zatrudni: Pracownika Biura Oceny Ryzyka. 

To słynne zawołanie Aleksandra Macedońskiego jest mottem Tomasza Witkowskiego, założyciela i właściciela Kancelarii Brokerskiej WTB, największego brokera w regionie leszczyńskim i jednego z największych w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się w lokalnej gazecie.

Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o. najprężniej rozwijający się broker regionu leszczyńskiego, zatrudni: Specjalistę ds. Ubezpieczeń Życiowych.

Podpisaliśmy porozumienie z globalnym liderem w ubezpieczeniach podróży typu „Corporate Travel”, posiadającym własną, ogólnoświatową sieć assistance!

Obiecaliśmy bloga i mamy dla Was pierwszy artykuł: "Abandon przedmiotu ubezpieczenia". Co to jest abandon i o istocie tej instytucji dowiecie się tu w sekcji: BLOG [kliknij link] 

Miło nam poinformować, że Kancelaria Brokerska WTB uruchomiła nowy oddział w Pile!

Dla wielu właścicieli pojazdów ważną kwestią pozostaje: kto płaci za szkodę wyrządzoną przez pasażera pojazdu? Jesteście również ciekawi? Zapraszam na nasz blog! 

Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o. 
tel. 65 529 90 90, 529 66 90
tel. kom. 606 11 88 00

wtb@wtb.com.pl

a