logo

Aktualności Brokera Ubezpieczeniowego

Zweryfikuj jakość swoich programów ubezpieczeniowych!

Skontaktuj się z szefem działu audytu – audyt@wtb.com.pl

Zakończyło się 24 Sympozjum Drobiarskie, najważniejsza konferencja producentów jaj w Polsce. Przedstawiciel Kancelarii Brokerskiej WTB dzielił się na niej doświadczeniem w zakresie ubezpieczeń rolnych.

Sympozjum Drobiarskie, najważniejszą konferencję polskich producentów jaj, organizowane jest przez Krajową Izbę Producentów Drobiu i Pasz, a z jej ramienia przez OPOL - DROB. 

Na zaproszenie udziału w wydarzeniu odpowiedziały największe przedsiębiorstwa pracujące na rzecz branży oraz kluczowe dla rynku firmy handlowe. Blisko 300 uczestników brało udział w  zróżnicowanych, dynamicznych prezentacjach i wykładach.

Oprócz możliwości zapoznania się z najnowszymi analizami i osiągnięciami nauki i przemysłu na rzecz sektora jaj spotkanie było jak zwykle okazją do nawiązania kontaktów handlowych i technologicznych, wymiany doświadczeń czy ustanowienia partnerstw strategicznych.

W dniu wczorajszym nasz ekspert rolny, Barbara Glabś, na specjalnej sesji, dzieliła się wiedzą z zakresu ubezpieczeń i likwidacji szkód hodowlanych, a także dedykowanych rozwiązań ubezpieczeniowych dla hodowców drobiu.

Jak co roku spotkaliśmy tam wielu przyjaciół, w tym prof. Stanisława Wężyka!

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie! 

Barbara Glabś, ekspert od ubezpieczeń rolniczych z Kancelarii Brokerskiej WTB dzieli się wiedzą z zakresu likwidacji szkód hodowlanych w produkcji jaj i drobiu

Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o.
tel. kom. 606 11 88 00

wtb@wtb.com.pl

 

f