logo

Aktualności Brokera Ubezpieczeniowego

Zweryfikuj jakość swoich programów ubezpieczeniowych!

Skontaktuj się z szefem działu audytu – audyt@wtb.com.pl

Listę 100 Największych Przedsiębiorstw Regionu Leszczyńskiego opracowuje redakcja Gazety ABC. Kancelaria Brokerska WTB oraz polski oddział KPMG byli głównymi Partnerem tegorocznej edycji rankingu.

Gazeta „ABC” już od kilkunastu lat przygotowuje Listę 100 Największych Przedsiębiorstw Regionu Leszczyńskiego. Ukazuje się ona co roku w oddzielnym, specjalnym wydawnictwie dodawanym do gazety. To jedyne takie opracowanie w regionie leszczyńskim, wywołujące ogromne zainteresowanie wśród przedsiębiorców i mieszkańców regionu.

Każda lista największych firm regionu prezentowana jest uroczystym bankiecie, organizowanym dla właścicieli i zarządzających firmami sklasyfikowanymi w rankingu. To największe i najbardziej prestiżowe biznesowe spotkanie w regionie.

Galę, która w tym roku odbyła się w „Pałacu w Trzeboszu” prowadzili redaktor naczelny "ABC" Antoni Neczyński i konferansjer Mikołaj Jaruga. Szczególnymi gośćmi spotkania byli właściciele, prezesi i dyrektorzy firm. Zaproszenie na galę przyjęli także samorządowcy oraz Jan Dziedziczak - poseł i wiceminister spraw zagranicznych, Wojciech Ziemniak - poseł i Waldemar Dubaniowski, były ambasador Polski w Singapurze, który w krótkim wystąpieniu przedstawił Singapur – państwo, które zaledwie w ciągu jednego pokolenia przeszło drogę od skrajnej biedy do wielkiego bogactwa.

Potem przyszedł czas na uhonorowanie Przedsiębiorców Roku 2015.Prezydent Leszna Łukasz Borowiak, tytuł Przedsiębiorcy Roku 2015 przyznał prezesom Przedsiębiorstwa Budowlanego AMBIT spółka z o.o. - Jarosławowi Dawidziakowi i Mariuszowi Stajerowi.

Starosta powiatu leszczyńskiego Jarosław Wawrzyniak, wyróżnienie Przedsiębiorca Roku 2015 wręczył firmie Domex z Rydzyny, jej założycielowi Hieronimowi Kuśnierkowi oraz synom Markowi i Marcinowi.

Starosta powiatu rawickiego Adam Sperzyński, nagrodził tytułem Przedsiębiorca Roku firmę Michalczak - Adriany i Jacka Michalczak z podrawickiego Sierakowa.

Starosta powiatu kościańskiego Bernard Turski przyznał honorowy tytuł Przedsiębiorca Roku Zakładowi Elektroinstalacyjnemu Piotr Piechel z Krzywinia. Wyróżnienie wręczył przewodniczący Rady Powiatu Kościańskiego Paweł Buksalewicz.

Starosta powiatu gostyńskiego Robert Marcinkowski postanowił nadać honorowy tytuł Przedsiębiorca Roku spółce Convert Pl Spółka z o.o. z Czachorowa pod Gostyniem i jej prezesowi Magdalenie Klonowskiej.

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa, jak co roku wręczyła tytuł Lidera Przemian. Prezes Izby Tomasz Łasowski wręczył statuetkę Karolowi Szkudlarczykowi, członkowi zarządu spółki Awilux.    

Po części oficjalnej był czas na rozmowy o gospodarce i nie tylko. Pałac w Trzeboszu serwował smaczne dania. A do zabawy skutecznie zachęcał wszystkich Norbi.

Tegoroczna edycja była kolejną, w której głównym Partnerem wydarzenia była Kancelaria Brokerska WTB. Gratulujemy wyróżnionym przedsiębiorstwom!

 {gallery}miasto{/gallery}

Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o.
tel. kom. 606 11 88 00

wtb@wtb.com.pl

 

f