logo

Blog Brokera Ubezpieczeniowego

Jeśli chcecie poruszyć jakiś temat ubezpieczeniowy napiszcie do nas!

Propozycje przesyłajcie na adres: – blog@wtb.com.pl

piraci drogowi powinni płacić więcej, czytaj na blogu brokera ubezpieczeniowego kancelarii brokerskiej WTB

Piraci drogowi powinni płacić więcej, tak wynika z badań świadomości kierowców przeprowadzonych przez PIU.

 

raport wysokość odszkodowań w 1 kwartale 2022

Polacy otrzymali 12,6% więcej odszkodowań i świadczeń ubezpieczeniowych niż w ubr. Wypłaty związane ze szkodami majątkowymi, dotyczącymi ognia i innych żywiołów wzrosły aż o 77%.

UFG ubezpieczenia komunikacyjne raport 2022

240 tys. szkód z tytułu ubezpieczenia OC i ponad 185 tys. szkód z polis autocasco w I kwartale 2022.

RANKING BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH 2022

Spółdzielnia Conecto Broker ze składką 214,39 milionów wśród największych brokerów ubezpieczeniowych. Członkiem założycielem spółdzielni jest Kancelaria Brokerska WTB.

Polisa OCPD dla małego przewoźnika drogowego o dmc 2,5 - 3,5 t - broker ubezpieczeniowy WTB

Polisa Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego to ubezpieczenie zapewniające ochronę przewoźnika przed zobowiązaniami w sytuacji niewykonania lub nienależytego wykonania umowy przewozu, gdy np. ładunek zostanie skradziony lub zniszczony. Jako jeden z kryteriów potwierdzających zdolność finansową przewoźnika, polisa stanowi ważny element zmian w przepisach wynikających z Pakietu Mobilności. O tym jakie są te nowe wymagania, na co zwrócić uwagę wybierając polisę OCPD i gdzie kupić polisę,  dowiecie się w niniejszym artykule.

Ubezpieczenie należności handlowych -  broker ubezpieczeniowy WTB z Leszno

W ubr. firmy ubezpieczeniowe objęły ochroną 645,2 mld zł należności handlowych, o 12% więcej niż w 2020 r. To jeden z podstawowych produktów ubezpieczeniowych kancelarii WTB.

broker ubezpieczeniowy Tomasz Witkowski Kancelaria Brokerska WTB,  w wywiadzie dla Dziennika Ubezpieczeniowego

„K - jak kłody pod brokerskie nogi” to tytuł artykułu prezentującego najważniejsze wyzwania stojące przez brokerami ubezpieczeniowymi w 2022 roku.

Ubezpieczenia Majątkowe - Kancelaria Brokerska WTB (Leszno, Piła)

W ubezpieczeniach majątkowych najważniejsza jest ocena ryzyk występujących w danej firmie. To ona wyznacza wybór odpowiedniej strategii ubezpieczeniowej. Dogłębna ocena ryzyk wymaga jednak dużego doświadczenia i poświęcenia czasu. Raporty przygotowywane przez specjalistów od oceny ryzyka z Kancelarii Brokerskiej WTB potrafią mieć nawet objętość kilkuset stron.

Kancelaria Brokerska WTB - Leszno - Piła - Broker Ubezpieczeniowy Roku 2021

"WTB" w zestawieniu najlepszych brokerów ubezpieczeniowych roku 2021!

Ubezpieczenie Nadwyżkowe OC - odpowiedzialności cywilnej dla posiadaca pojazdu mechanicznego - Broker Ubezpieczeniowy WTB - Leszno - Piła

Przedsiębiorcy prowadzący działalność transportową i spedycyjną na dużą skalę, powinni rozważyć wykupienie tzw. nadwyżkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Dlaczego, co ono oferuje i ile kosztuje? O tym dowiecie się w poniższym artykule.

Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o.
tel. kom. 606 11 88 00

wtb@wtb.com.pl

 

f