logo

Audyty Ubezpieczeniowe

Zweryfikuj jakość swoich programów ubezpieczeniowych!

Skontaktuj się z szefem działu audytu – audyt@wtb.com.pl

Bezpieczeństwo biznesu i jego rozwój warunkowane jest prowadzeniem odpowiedzialnej polityki Zarządzania Ryzykiem. Proces ten musi uwzględniać refleksje o możliwych zagrożeniach, potencjalnych niebezpieczeństwach oraz wiedzę o narzędziach zapobiegania.

To niełatwe zadanie. Świat to dynamiczne miejsce, które nieustannie się zmienia. Powstają nowe możliwości, ale i zagrożenia. Zmieniamy się wreszcie my sami, a z każdym nowym etapem rozwoju firmy mamy inne potrzeby, inną wagę odpowiedzialności oraz inne wyzwania. Za ewolucją rynków i całych sektorów podążają zmiany w ustawodawstwie oraz produktach ubezpieczeniowych, z których jedne bardziej, a inne mniej efektywnie budują bezpieczeństwo ubezpieczeniowe przedsiębiorstw.

Skuteczne zarządzanie ryzykiem wymaga szerokiej wiedzy prawnej i ubezpieczeniowej oraz stałego monitorowania zachodzących zmian. Kluczowej wagi nabiera delegowanie zadań w tym obszarze i wybór doświadczonego brokera ubezpieczeniowego, który oferując doradztwo strategiczne potrafi wesprzeć firmę w minimalizowaniu wszelkich czynników ryzyka, a więc w profesjonalnym zarządzaniu bezpieczeństwem w czasie.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy kompetentnym Partnerem rekomendującym optymalne rozwiązania skutkujące realnym zwiększaniem strefy bezpieczeństwa oraz gwarantujące harmonijny rozwój Klientów. To misja naszej Kancelarii Brokerskiej.

Doradzamy strategicznie w zakresie ochrony ubezpieczeniowej. Nadzorujemy proces opracowania strategii ubezpieczeniowej oraz przygotowujemy systemowo do działania w kryzysie. Ważną częścią naszej pracy jest pomoc w identyfikacji zagrożeń oraz obejmowanie ochroną pomijanych wcześniej obszarów działalności przedsiębiorstwa.

Usługi doradcze prowadzimy niezależnie od bieżącej współpracy. Opiniujemy aktualne pogramy ubezpieczeniowe na zasadzie zewnętrznego kontr-eksperta oraz przygotowujemy rekomendacje optymalizując program jeśli uznajemy, że wdrożone rozwiązania zawierają niekorzystne regulacje.

Zaproś nas do bezpłatnej analizy aktualnego systemu bezpieczeństwa! Zweryfikuj jakość swoich programów ubezpieczeniowych! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fot risk

 

Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o.
tel. kom. 606 11 88 00

wtb@wtb.com.pl

 

f