logo

Broker Ubezpieczeniowy • Rekomendacje

Zweryfikuj jakość swoich programów ubezpieczeniowych!

Skontaktuj się z szefem działu audytu – audyt@wtb.com.pl

Ponad 500 tys. zł oszczędności w okresie trzech lat, to rezultat współpracy z Kancelarią Brokerską WTB. O tyle przepłaciłbym za ubezpieczenia, korzystając nadal z „wyjątkowych ofert” przygotowywanych „tylko dla mnie”, przez agenta ubezpieczeniowego, byłego już „kolegę”.

Jacek W. 
Właściciel 
firma transportowa, woj. mazowieckie 

Kancelaria Brokerska WTB przygotowała dla nas gruntowną analizę potrzeb ubezpieczeniowych oraz wynegocjowała program zdrowotny uwzględniający specyfikę produkcyjną i możliwe zagrożenia. Kompleksowe podejście i przekonujące analizy doprowadziły do uporządkowania kwestii ubezpieczeń zdrowotnych, a dzięki dedykowanemu opiekunowi, zarządzanie polisami stało się bezproblemowe

Marcjanna L. 
Dyrektor - firma produkcyjna (700 osób) 
woj. wielkopolskie

W rezultacie doradztwa ze strony Kancelarii WTB, wykorzystujemy ubezpieczenie od utraty zysku tj. polisę Business Interruption do zabezpieczania kontraktów zagranicznych. Jedyny przypadek uruchomienia polisy pokazał, że brokerzy w sposób profesjonalny skonstruowali umowę, a roszczenie zostało uznane pozytywnie.

Daniel  D. 
Dyrektor Finansowy - firma produkcyjna 
woj. mazowieckie

Do ubezpieczenia kredytu kupieckiego Kancelaria WTB przekonała nas w 2016 roku i dziś  jest to polityka stosowana rutynowo. Z jednej strony zabezpiecza nas przed ryzykiem niewypłacalności kontrahenta, z drugiej dzięki procesowi poznajemy jego możliwości finansowe i ogólną wiarygodność. Pozwala to „omijać szerokim  łukiem” podmioty, których wypłacalność rodzi wątpliwości.

Dorota W.   
Dyrektor Finansowy - Firma produkcyjna   
woj. wielkopolskie

Jako jednostka samorządu terytorialnego zaprosiliśmy Kancelarię Brokerską WTB do okresowego audytu bezpieczeństwa ubezpieczeniowego, by zweryfikować jakość posiadanych programów oraz sprawdzić możliwość optymalizacji kosztów ubezpieczeniowych. Audyt konieczność opracowania jednego scentralizowanego programu obejmującego wszystkie rozproszone dotąd jednostki organizacyjne oraz zakłady komunalne, doprecyzowania zakresów i uproszczenia procesu zarządzania polisami. Rezultatem audytu było zwiększenie realnej ochrony, przy znaczącym zmniejszeniu rocznych składek. 

Kamila R. 
Naczelnik woj. wielkopolskie 

Kancelaria WTB pomogła nam w likwidacji szkody na terenie Francji. Mimo, że nie byliśmy jej Klientem, podjęli się zadania natychmiast i z dużym zaangażowaniem, włącznie z bezpośrednim kontaktem z lokalną Policją. Przyniosło to szybkie rozwiązanie problemu i wznowienie transportu „krytycznego” dla Klienta, a także bezproblemowe odzyskanie odszkodowań od ubezpieczyciela. WTB zawsze będzie kojarzyło nam się z ludźmi profesjonalnymi, a przede wszystkim pełnymi empatii. 

Katarzyna Ch. 
Kierownik Transportu 
firma transportowa, woj. łódzkie 

Potrzeba gwarancji pojawiła się przy pierwszym dużym kontrakcie, realizowanym dla międzynarodowego klienta. Kontakt z WTB, znaleziony w internecie, okazał się bardzo pomocny. Brokerzy przeprowadzili mnie przez wszystkie procedury, wyjaśniając w sposób jasny zawiłości formalne i pomagając przy przygotowaniu dokumentów. Można powiedzieć, że ten kontrakt scementował naszą współpracę, która trwa już trzeci rok

Paweł K. 
Właściciel - Firma budowlana 
woj. wielkopolskie

Do momentu rozpoczęcia współpracy z kancelarią WTB, nie mieliśmy świadomości, że z zakładami ubezpieczeń można negocjować nie tylko stawki, ale i zakresy ochrony, w tym dostosowywać zapisy do specyfiki produkcyjnej także w przypadku produkcji niszowej. Dzięki scentralizowaniu potrzeb ubezpieczeniowych i jednemu programowi, kancelaria wynegocjowała oczekiwany zakres ochrony, a dodatkowo zmniejszyła ogólne koszty ubezpieczeń.

Waldemar Sz.  
Dyrektor - firma produkcyjna  
woj. wielkopolskie

Broker, brokerowi nierówny. Uświadomił nas o tym audyt ubezpieczeń majątku przedsiębiorstwa, wykonany przez Kancelarię WTB. Otrzymaliśmy prawie 200 stronicowy raport bardzo analitycznego materiału, który szeroko nakreślał wyzwania ubezpieczeniowe dla zakładu. Przejrzyste rekomendacje ułatwiły z kolei proces decyzyjny i pozwoliły zaoszczędzić na składkach ponad 30% kosztów rocznych. Po raz pierwszy mieliśmy poczucie, że dokonaliśmy świadomych wyborów i wiemy, za co płacimy.

Kamil R. 
Dyrektor - firma produkcyjna (sektor stalowy) 
woj. wielkopolskie

Jestem bardzo zadowolony z usług brokerskich prezentowanych przez WTB,  przy polisach CAR EAR. Broker jasno uświadomił mnie o wszystkich możliwościach i zagrożeniach. Sporo czasu poświęciliśmy na klauzule dodatkowe i wyłączenia oraz doprecyzowanie limitów. Dzięki doradztwie, ochronę rozszerzyliśmy o dodatkowe polisy jak ALOP, czy DSU, o których nawet nie miałem pojęcia. Po raz pierwszy mam poczucie, że kontrakt został profesjonalnie zabezpieczony i wiem, za co płacę.  Polecam korzystanie z usług brokerskich

Ryszard P.
Kierownik Robót - Firma budowlana
woj. dolnośląskie

Ubezpieczenie fermy brojlerów powierzyłem brokerowi WTB na podstawie opinii innego hodowcy. Powiem krótko: znają się na rzeczy!

Roman  G. 
Hodowca - Ferma rodzinna 
woj. wielkopolskie

Kancelaria WTB ubezpiecza nasz tabor oraz kierowców od wielu lat, w pełnym zakresie ubezpieczeń (OCP, OCPD, MKL, inne). Współpracujemy przede wszystkim ze względu na sprawność i skuteczność przy likwidacji szkód. W tym obszarze Kancelaria przedstawia najwyższy profesjonalizm, niejednokrotnie udowadniając, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz N. 
Dyrektor Logistyki - firma transportowa 
woj. wielkopolskie

Kancelaria Brokerska WTB jest trzecią firmą z obszaru ubezpieczeń, z którą współpracujemy, ale pierwszym brokerem. To dzięki WTB dowiedzieliśmy się jak powinno wyglądać zarządzanie ubezpieczeniami i poznaliśmy różnicę między sprzedawcą ubezpieczeń, a wykwalifikowanym doradcą. Nauczyliśmy się patrzeć na ubezpieczenia globalnie, ważyć ryzyka i optymalizować portfel oraz zakresy ochrony.

Marcin M.
Dyrektor
firma transportowa, woj. dolnośląskie

Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o.
tel. kom. 606 11 88 00

wtb@wtb.com.pl

 

f