logo

Kim jest broker ubezpieczeniowy?

Zweryfikuj jakość swoich programów ubezpieczeniowych!

Skontaktuj się z szefem działu audytu – audyt@wtb.com.pl

Broker Ubezpieczeniowy to profesjonalista, który dzięki doświadczeniu i wiedzy z prawa ubezpieczeniowego zwiększa szanse Klienta w relacjach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz pewność wypłaty odszkodowań.

Broker ubezpieczeniowy jest wyspecjalizowanym doradcą z zakresu ubezpieczeń, który na podstawie udzielonego pełnomocnictwa prowadzi działania na rzecz i w imieniu Klienta, w przeciwieństwie do Agenta Ubezpieczeniowego, reprezentującego wyłącznie interesy danego Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Dzięki niezależności, Broker Ubezpieczeniowy dobiera produkty ubezpieczeniowe z różnych Towarzystw, najlepiej zabezpieczające zdefiniowane ryzyka Klienta, a dzięki kompleksowemu podejściu, często zmniejsza koszty składek, a tym samym całej ochrony ubezpieczeniowej.

Kluczowa w prowadzeniu brokerskich usług doradczych jest nie tylko znajomość dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych, ale przede wszystkim znajomość prawa i umiejętność takiego konstruowania warunków umów ubezpieczenia, które gwarantują skuteczną i szybką likwidację szkód.

Skutecznie likwidujemy ponad 1000 szkód rocznie!

Działalność brokera ubezpieczeniowego regulowana jest ustawowo i podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

fot broker

Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o. 

tel. 65 529 90 90, 529 66 90
tel. kom. 606 11 88 00

wtb@wtb.com.pl

logo cb white

a f