logo

Aktualności Brokera Ubezpieczeniowego

Zweryfikuj jakość swoich programów ubezpieczeniowych!

Skontaktuj się z szefem działu audytu – audyt@wtb.com.pl

Zakończyła się IX Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna organizowana przez Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu. Kancelaria Brokerska WTB była jednym ze sponsorów wydarzenia.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna kierowana jest do uczniów szkół średnich i policealnych uczących się zawodów: technik spedytor i technik logistyk. Ma na celu rozbudzenie wśród młodych ludzi zainteresowanie tematyką logistyczną oraz pomoc w ocenie programu nauczania w szkołach średnich i policealnych. Do tej pory WSL zorganizowała 9 edycji konkursu.

OOL logo

Finał IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, odbył się 3 marca w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Do finałowej rozgrywki przystąpiło 60 najlepszych młodych logistyków z całego kraju, wyłonionych w eliminacjach szkolnych i okręgowych, do których zgłosiło się prawie 8 tys. uczniów. 31 marca podczas uroczystej Gali poznaliśmy zwycięzcą tegorocznej edycji.

Został nim Kewin Stolarski z ZSCKU w Koninie. W nagrodę otrzymał m.in. symboliczny indeks i zwolnienie z opłat za studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Logistyki, zaświadczenie o zwolnieniu z części pisemnej egzaminu zawodowego, laptopa, zestaw SITA i komputerowy kurs językowy, płatne praktyki w firmie Kuehne + Nagel lub karnet edukacyjny na wybrane szkolenie, książki i inne upominki.

- Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej to prawdziwe święto logistyki. Cieszymy się, że w murach naszej uczelni możemy gościć najwybitniejszych młodych logistyków z całej Polski. Z przyjemnością obserwujemy ich zaangażowanie w przygotowania do konkursu oraz emocje, które temu towarzyszą. Uczestnicy zaskakują swoją wiedzą, umiejętnościami, kreatywnością i analitycznymi zdolnościami. To oni w przyszłości będą odpowiadać za rozwój sektora TSL – mówił prof. zw. dr hab. Andrzej Korzeniowski, Rektor Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.

Ogólnopolską Olimpiadę Logistyczną wspierają liczni sponsorzy. Jednym z nich, obok takich firm jak: DPD Polska, MAHLE, Dachser, STILL, DHL Parcel, GLS, PEKAES była Kancelaria Brokerska WTB z Leszna.

{gallery}WSL IX{/gallery}

Więcej informacji: http://www.szkolysrednie.wsl.com.pl/gala-ix-edycji-olimpiady 

Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o.
tel. kom. 606 11 88 00

wtb@wtb.com.pl

 

f