logo

 

Skuteczne zarządzanie ryzykiem wymaga więc szerokiej wiedzy prawnej i ubezpieczeniowej oraz stałego monitorowania zachodzących zmian. Broker wspiera firmy w minimalizowaniu wszelkich czynników ryzyka, w profesjonalnym zarządzaniu bezpieczeństwem w czasie.

 

Risk Management = Success Management

Broker to profesjonalista, który dzięki doświadczeniu i wiedzy z prawa ubezpieczeniowego wyrównuje szanse Klienta w relacjach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, zwiększając pewność wypłaty odszkodowań.

 

od 25 lat skutecznie chronimy Klientów!

Skomplikowane otoczenie prawne współczesnego biznesu wymaga szerokiej wiedzy niezbędnej do skutecznego zarządzania firmą, we wszystkich jej wymiarach.Jednym z najważniejszych są zagregowane kompetencje w obszarze ochrony biznesu, czyli Risk Management i zapobiegania konsekwencjom wydarzeń, które mogą prowadzić firmy na skraj bankructwa lub zahamować ich rozwój.

Doświadczenie z gwarancją na odszkodowanie

Skuteczna ochrona biznesu zaczyna się od rzetelnej oceny i audytu, których rezultatem jest indywidualnie przygotowana polisa ubezpieczeniowa, zawierająca specyficzne klauzule i wyłączenia.

 

Likwidacja szkód to… sztuka!

Broker Ubezpieczeniowy • Ubezpieczenia • Likwidacja Szkód

To słynne zawołanie Aleksandra Macedońskiego jest mottem Tomasza Witkowskiego, założyciela i właściciela Kancelarii Brokerskiej WTB, największego brokera w regionie leszczyńskim i jednego z największych w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się w lokalnej gazecie.

Co ciekawe, pan Tomasz w ubezpieczeniach zaczął pracować z przypadku. Wspomina siebie, jako szczęśliwego, pełnego energii i pomysłów chłopaka, któremu w ich realizacji nie przeszkadzała skromna sytuacja finansowa. Z domu wyniósł szacunek do pracy, w myśl zasady: „żadna praca nie hańbi”. Nie miał jednak sprecyzowanych planów zawodowych na przyszłość. A już z pewnością nic nie zapowiadało późniejszej kariery przedsiębiorcy w branży ubezpieczeniowej.

Od spycharki, do maklera 

Po uzyskaniu tytułu technika w gliwickiej „kolejówce”, podjął w 1985 roku, pracę jako operator spycharki przy kopalni. W tym samym roku upomniało się o niego ludowe wojsko. Po dwóch latach służby zatrudnił się na kolei jako referent, a później jako szlifierz w leszczyńskiej spółdzielni SPINKO. Szukając lepszych pieniędzy, został szefem brygady malarzy antykorozyjnych w firmie „DELTA”. Pan Tomasz chciał jednak czegoś więcej. Czuł, że w nowej rzeczywistości gospodarczej i społecznej, ma szansę na profesjonalny rozwój. Dlatego rozpoczął studia we wrocławskiej Akademii Ekonomicznej. Nie zapominał jednak o zdobywaniu kolejnych doświadczeń. W ten sposób trafił do PZU, gdzie zaczął pracę jako agent ubezpieczeniowy.

- Podjęcie pracy w PZU to był zupełny przypadek, wcześniej w żaden sposób siebie nie ubezpieczałem – śmieje się po latach. Zarobki na początku nie przekraczały najniższej krajowej. Pan Tomasz musiał zagryźć zęby i przeżyć prawdziwe zderzenie z rzeczywistością. W tych czasach pensje wypłacało się jeszcze w gotówce i nikt nie słyszał o ochronie danych osobowych. Odbierając wypłatę, widział koperty z wysokimi zarobkami kolegów. Agentów, którzy byli skuteczni i pracowici. Bo tylko zaangażowanie i umiejętności sprzedażowe mogły przełożyć się na wysoką pensję. Tomasz Witkowski wziął to sobie do serca, a dodatkowo marzył o pracy maklera na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Reaktywowana w 1991 r. GPW była magnesem dla wielu ambitnych ludzi pracujących w świecie finansów. Dużym wyzwaniem okazał się egzamin, który z sukcesem kończyło zaledwie 7 procent chętnych. W 1995 r. pan Tomasz podjął pracę w biurze maklerskim banku PKO SA w Lesznie. Trzy lata później podjął decyzję o wyjeździe do Warszawy i przeniesieniu do departamentu inwestycyjnego, co oznaczało wejście do elity doradców inwestycyjnych.

Najtrudniejsza decyzja 

Pojawienie się w 1999 r. Funduszy Emerytalnych, stworzyło możliwość dalszego rozwoju, ponieważ wymagało połączenia umiejętności sprzedażowych oraz wiedzy i doświadczenia wyniesionego z giełdy. Dla Witkowskiego powrót ze stolicy do Leszna oznaczał nowe wyzwanie – został kierownikiem sprzedaży OFE Bankowy w Regionie Leszczyńskim. Prowadząc 100-osobowy zespół agentów został jednym z najlepszych menedżerów w kraju. Pojawił się sukces finansowy i otwarte drzwi do kariery w korporacjach ubezpieczeniowo-finansowych, ale wszystko to poprzedziło dziesięć długich lat intensywnej pracy i studiów, trudnych egzaminów i jeszcze trudniejszych decyzji. 

- Tą najtrudniejszą była decyzja o odejściu z korporacji i założeniu własnej kancelarii brokerskiej - wspomina Tomasz Witkowski -  znów zaczynałem „od zera”, ale dzięki temu mogłem skupić na tym co potrafię najlepiej, czyli szeroko pojętym doradztwie finansowym. Wymagało to zdania kolejnego bardzo trudnego egzaminu, tym razem na brokera ubezpieczeniowego. W taki sposób zaczął się najlepszy okres mojego zawodowego życia. - dodaje.

Skuteczny wojownik

Broker to niezależny doradca, który dobiera produkty ubezpieczeniowe najlepiej zabezpieczające ryzyka swoich klientów. Kluczowa w prowadzeniu usług brokerskich jest umiejętność konstruowania umów ubezpieczenia, które zagwarantują skuteczną likwidację szkód. Dziś Kancelaria Brokerska WTB to największy broker w regionie leszczyńskim. Zatrudniający 25 specjalistów z różnych obszarów, 10 brokerów ubezpieczeniowych z rozbudowanym departamentem z zakresu prawa ubezpieczeniowego.

Wizytówką firmy jest dział likwidacji szkód. Kancelaria likwiduje rocznie niemal 1000 szkód, zachowując 95-procentową skuteczność.

- Od samego początku postawiłem na pełny serwis - wspomina Tomasz Witkowski - Wiedziałem, że to zagwarantuje sukces. Każdy może wystawić polisę, ale skuteczna ochrona i profesjonalna likwidacja szkód to już wyższa szkoła jazdy - dodaje z dumą -To dzięki takiej strategii WTB obsługuje najbardziej wymagających klientów w regionie. Firmy , które osiągnęły sukces krajowy i międzynarodowy. Jesteśmy w pierwszej pięćdziesiątce brokerów z około 2 tysięcy działających w naszym kraju.

Pytany o misję WTB, pan Tomasz wskazuje na powiększanie strefy bezpieczeństwa swoich klientów oraz gwarantowanie harmonijnego rozwoju ich firm, w szczególności poprzez przygotowanie do działania w kryzysie. Tak, by przejść go „suchą nogą”.

Marzenia

Dalsze marzenia? - Chcę by region leszczyński znaczył więcej w kraju także w branży ubezpieczeń, gdyż widzę tu ogromny potencjał. Gdyby połowa znaczących firm naszego regionu, z którymi prowadzimy rozmowy skorzystała z usług WTB, to razem bylibyśmy w ścisłej czołówce brokerów w Polsce – przekonuje Witkowski. Co z tego mieliby leszczyniacy? - Nasze miasto mogłoby osiągnąć status silnego ośrodka ubezpieczeniowego. Tym samym powstałoby sporo dobrze płatnych miejsc pracy w firmach ubezpieczeniowych, które chcąc skutecznie konkurować musiałyby zaznaczyć swoją obecność poprzez otwieranie nowych oddziałów. Mamy przedsiębiorczych, zaradnych i pracowitych ludzi. Wiem, że uda się na pewno. Bo Leszno właśnie rozwija skrzydła - przekonuje szef Kancelarii Brokerskiej WTB.

Przedruk artykułu z wyd. Leszczyniak - kliknij

Ubezpieczenia Flotowe / Warszawa

Ponad 500 tys. zł oszczędności w okresie trzech lat, to rezultat współpracy z Kancelarią Brokerską WTB. O tyle przepłaciłbym za ubezpieczenia, korzystając nadal z „wyjątkowych ofert” przygotowywanych „tylko dla mnie”, przez agenta ubezpieczeniowego, byłego już „kolegę”. Jacek W. Właściciel firma transportowa, woj. mazowieckie  lipiec 2020

Grupowe Ubezpieczenie Zdrowotne / Poznań

Kancelaria Brokerska WTB przygotowała dla nas gruntowną analizę potrzeb ubezpieczeniowych oraz wynegocjowała program zdrowotny uwzględniający specyfikę produkcyjną i możliwe zagrożenia. Kompleksowe podejście i przekonujące analizy doprowadziły do uporządkowania kwestii ubezpieczeń zdrowotnych, a dzięki dedykowanemu opiekunowi, zarządzanie polisami stało się bezproblemowe Marcjanna L. Dyrektor - firma produkcyjna (700 osób) woj. wielkopolskie czerwiec 2020

Ubezpieczenie Business Interruption / Warszawa

W rezultacie doradztwa ze strony Kancelarii WTB, wykorzystujemy ubezpieczenie od utraty zysku tj. polisę Business Interruption do zabezpieczania kontraktów zagranicznych. Jedyny przypadek uruchomienia polisy pokazał, że brokerzy w sposób profesjonalny skonstruowali umowę, a roszczenie zostało uznane pozytywnie. Daniel  D. Dyrektor Finansowy - firma produkcyjna woj. mazowieckie kwiecień 2020

Ubezpieczenie Kredytu Kupieckiego / Poznań

Do ubezpieczenia kredytu kupieckiego Kancelaria WTB przekonała nas w 2016 roku i dziś  jest to polityka stosowana rutynowo. Z jednej strony zabezpiecza nas przed ryzykiem niewypłacalności kontrahenta, z drugiej dzięki procesowi poznajemy jego możliwości finansowe i ogólną wiarygodność. Pozwala to „omijać szerokim  łukiem” podmioty, których wypłacalność rodzi wątpliwości. Dorota W.   Dyrektor Finansowy - Firma produkcyjna   woj. wielkopolskie luty 2020

Ubezpieczenia Jednostek Samorządu Terytorialnego / Wielkopolska

Jako jednostka samorządu terytorialnego zaprosiliśmy Kancelarię Brokerską WTB do okresowego audytu bezpieczeństwa ubezpieczeniowego, by zweryfikować jakość posiadanych programów oraz sprawdzić możliwość optymalizacji kosztów ubezpieczeniowych. Audyt konieczność opracowania jednego scentralizowanego programu obejmującego wszystkie rozproszone dotąd jednostki organizacyjne oraz zakłady komunalne, doprecyzowania zakresów i uproszczenia procesu zarządzania polisami. Rezultatem audytu było zwiększenie realnej ochrony, przy znaczącym zmniejszeniu rocznych składek.  Kamila R. Naczelnik woj. wielkopolskie  grudzień 2019

Ubezpieczenia Flotowe / Łódź

Kancelaria WTB pomogła nam w likwidacji szkody na terenie Francji. Mimo, że nie byliśmy jej Klientem, podjęli się zadania natychmiast i z dużym zaangażowaniem, włącznie z bezpośrednim kontaktem z lokalną Policją. Przyniosło to szybkie rozwiązanie problemu i wznowienie transportu „krytycznego” dla Klienta, a także bezproblemowe odzyskanie odszkodowań od ubezpieczyciela. WTB zawsze będzie kojarzyło nam się z ludźmi profesjonalnymi, a przede wszystkim pełnymi empatii.  Katarzyna Ch. Kierownik Transportu firma transportowa, woj. łódzkie  listopad 2019

Gwarancje Ubezpieczeniowe / Poznań

Potrzeba gwarancji pojawiła się przy pierwszym dużym kontrakcie, realizowanym dla międzynarodowego klienta. Kontakt z WTB, znaleziony w internecie, okazał się bardzo pomocny. Brokerzy przeprowadzili mnie przez wszystkie procedury, wyjaśniając w sposób jasny zawiłości formalne i pomagając przy przygotowaniu dokumentów. Można powiedzieć, że ten kontrakt scementował naszą współpracę, która trwa już trzeci rok Paweł K. Właściciel - Firma budowlana woj. wielkopolskie sierpień 2019

Ubezpieczenia Majątkowe / Poznań

Do momentu rozpoczęcia współpracy z kancelarią WTB, nie mieliśmy świadomości, że z zakładami ubezpieczeń można negocjować nie tylko stawki, ale i zakresy ochrony, w tym dostosowywać zapisy do specyfiki produkcyjnej także w przypadku produkcji niszowej. Dzięki scentralizowaniu potrzeb ubezpieczeniowych i jednemu programowi, kancelaria wynegocjowała oczekiwany zakres ochrony, a dodatkowo zmniejszyła ogólne koszty ubezpieczeń. Waldemar Sz.  Dyrektor - firma produkcyjna  woj. wielkopolskie czerwiec 2019

Ubezpieczenia Majątkowe / Wielkopolska

Broker, brokerowi nierówny. Uświadomił nas o tym audyt ubezpieczeń majątku przedsiębiorstwa, wykonany przez Kancelarię WTB. Otrzymaliśmy prawie 200 stronicowy raport bardzo analitycznego materiału, który szeroko nakreślał wyzwania ubezpieczeniowe dla zakładu. Przejrzyste rekomendacje ułatwiły z kolei proces decyzyjny i pozwoliły zaoszczędzić na składkach ponad 30% kosztów rocznych. Po raz pierwszy mieliśmy poczucie, że dokonaliśmy świadomych wyborów i wiemy, za co płacimy. Kamil R. Dyrektor - firma produkcyjna (sektor stalowy) woj. wielkopolskie czerwiec 2019

Ubezpieczenia Budowlane / Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z usług brokerskich prezentowanych przez WTB,  przy polisach CAR EAR. Broker jasno uświadomił mnie o wszystkich możliwościach i zagrożeniach. Sporo czasu poświęciliśmy na klauzule dodatkowe i wyłączenia oraz doprecyzowanie limitów. Dzięki doradztwie, ochronę rozszerzyliśmy o dodatkowe polisy jak ALOP, czy DSU, o których nawet nie miałem pojęcia. Po raz pierwszy mam poczucie, że kontrakt został profesjonalnie zabezpieczony i wiem, za co płacę.  Polecam korzystanie z usług brokerskich Ryszard P.Kierownik Robót - Firma budowlana woj. dolnośląskie maj 2019

Ubezpieczenia Rolne / Wielkopolska

Ubezpieczenie fermy brojlerów powierzyłem brokerowi WTB na podstawie opinii innego hodowcy. Powiem krótko: znają się na rzeczy! Roman  G. Hodowca - Ferma rodzinna woj. wielkopolskie kwiecień 2019

Ubezpieczenie Flotowe / Poznań

Kancelaria WTB ubezpiecza nasz tabor oraz kierowców od wielu lat, w pełnym zakresie ubezpieczeń (OCP, OCPD, MKL, inne). Współpracujemy przede wszystkim ze względu na sprawność i skuteczność przy likwidacji szkód. W tym obszarze Kancelaria przedstawia najwyższy profesjonalizm, niejednokrotnie udowadniając, że nie ma rzeczy niemożliwych. Łukasz N. Dyrektor Logistyki - firma transportowa woj. wielkopolskie marzec 2019

Ubezpieczenie Flotowe / Wrocław

Kancelaria Brokerska WTB jest trzecią firmą z obszaru ubezpieczeń, z którą współpracujemy, ale pierwszym brokerem. To dzięki WTB dowiedzieliśmy się jak powinno wyglądać zarządzanie ubezpieczeniami i poznaliśmy różnicę między sprzedawcą ubezpieczeń, a wykwalifikowanym doradcą. Nauczyliśmy się patrzeć na ubezpieczenia globalnie, ważyć ryzyka i optymalizować portfel oraz zakresy ochrony. Marcin M.Dyrektorfirma transportowa, woj. dolnośląskie maj 2018
Jak wybierać ubezpieczenia transportowe? Rekomendacje brokera ubezpieczeniowego.

Jak wybierać ubezpieczenia transportowe? Rekomendacje brokera ubezpieczeniowego.

Zaktualizowaliśmy ubr. wpis na blogu w temacie "Ubezpieczenia Transportowe: dlaczego należy...
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już blisko 3,7 mln Polaków

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma już blisko 3,7 mln Polaków

Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała raport po III kw. o prywatnych ubezpieczeniach...

"WTB" rośnie w siłę!

Początek roku to idealny moment na informację, że WTB rośnie w siłę! Nasz zespół wzmocniła w...
Życzymy zdrowych i bezpiecznych świąt Bożego Narodzenia!

Życzymy zdrowych i bezpiecznych świąt Bożego Narodzenia!

Życzymy zdrowych i bezpiecznych świąt Bożego Narodzenia!
Rynek Ubezpieczeń po III kwartałach 2021

Rynek Ubezpieczeń po III kwartałach 2021

W ciągu trzech kwartałów 2021 r. Polacy otrzymali 30,3 mld zł odszkodowań i świadczeń...
Międzynarodowy Dzień Powszechnego Ubezpieczenia Zdrowotnego

Międzynarodowy Dzień Powszechnego Ubezpieczenia Zdrowotnego

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Powszechnego Ubezpieczenia Zdrowotnego. 
Nowi brokerzy ubezpieczeniowi w

Nowi brokerzy ubezpieczeniowi w "WTB"

Pękamy z dumy, ponieważ trzech kolejnych naszych specjalistów, zdało wymagający egzamin na brokera...
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych.

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych.

W ub.r. roku na polskich drogach życie straciło ponad 2491 osób, a w pierwszych dziesięciu...
Prezes

Prezes "WTB" o konsolidacji rynku brokerów ubezpieczeniowych...

Tomasz Witkowski, prezes zarządu Kancelarii Brokerskiej WTB i zarazem Conecto Grupa Brokerów (CGB),...
Ubezpieczenia Zdrowotne - Raport Polskiej Izby Ubezpieczeń

Ubezpieczenia Zdrowotne - Raport Polskiej Izby Ubezpieczeń

Niemal 15% więcej Polaków niż rok wcześniej wykupiło ubezpieczenia zdrowotne, wynika z danych...
Broker ubezpieczeniowy

Broker ubezpieczeniowy "WTB", na 24 Sympozjum Drobiarskim.

Zakończyło się 24 Sympozjum Drobiarskie, najważniejsza konferencja producentów jaj w Polsce....
Światowy Dzień Jaja

Światowy Dzień Jaja

Dziś Światowy Dzień Jaja!
Październik miesiącem... oszczędzania!

Październik miesiącem... oszczędzania!

Październik, tradycyjnie zwany miesiącem... oszczędzania, to dobry moment na przyjrzenie się swoim...
O ubezpieczeniach rolnych na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW w Bednarach.

O ubezpieczeniach rolnych na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW w Bednarach.

Wzięliśmy udział w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW w Bednarach, prezentując ofertę...
Mamy Mistrza Polski w rajdach!

Mamy Mistrza Polski w rajdach!

HERBI Rally Team zawodnik sponsorowany przez Kancelarię Brokerską WTB, zdobył tytuł Mistrza Polski...
Kongres Kongres i po… Kongresie!

Kongres Kongres i po… Kongresie!

XXIII już Kongres Brokerów przeszedł do historii.
Agro-Show Bednary: Zaproszenie

Agro-Show Bednary: Zaproszenie

Zapraszamy na targi Agro-Show w Bednarach w dn. 24-26.09.2021!
Ubezpieczenie upraw rolnych - jesień 2021

Ubezpieczenie upraw rolnych - jesień 2021

Rusza sprzedaż ubezpieczeń upraw rolnych z dopłatami budżetu państwa.
Na BLOG-u o grupowych ubezpieczeniach zdrowotnych

Na BLOG-u o grupowych ubezpieczeniach zdrowotnych

Nowy artykuł na blogu ubezpieczeniowym WTB.
Będziemy na AGRO-SHOW w Bednarach!

Będziemy na AGRO-SHOW w Bednarach!

Będziemy na tegorocznej wystawie AGRO-SHOW w Bednarach!

"WTB" Partnerem Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych w Lesznie

Zostaliśmy Partnerem 17 Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych w Lesznie.
Idea Grupy Conecto Broker

Idea Grupy Conecto Broker

Poznajcie ideę Grupy Conecto Broker.
Mapa ryzyka Polaków.

Mapa ryzyka Polaków.

Czego Polacy boją się najbardziej?
Nowy broker ubezpieczeniowy w WTB!

Nowy broker ubezpieczeniowy w WTB!

Joanna Gąsiorek zdała egzamin brokerski.
Walne Zgromadzenie CONECTO BROKER

Walne Zgromadzenie CONECTO BROKER

W połowie czerwca odbyło się Walne Zgromadzenie Grupy CONECTO BROKER.
Trendy w ubezpieczeniach cybernetycznych.

Trendy w ubezpieczeniach cybernetycznych.

Motywem przewodnim tegorocznego Almanachu Brokerów 2021 była specjalizacja...
Integracja w Zagórzu Śląskim

Integracja w Zagórzu Śląskim

W miniony weekend przebywaliśmy na spotkaniu integracyjno-szkoleniowym. 
Grupa Conecto Broker z nową strategią

Grupa Conecto Broker z nową strategią

W połowie czerwca odbyło się Walne Zgromadzenie grupy CONECTO BROKER, na którym reprezentowana była...
WTB w rankingu brokerów ubezpieczeniowych!

WTB w rankingu brokerów ubezpieczeniowych!

Kancelaria Brokerska WTB pojawiła się w rankingu w ramach Grupy Conecto Broker, która zajęła 11...
O ubezpieczeniach transportowych w Miesięczniku Ubezpieczeniowym

O ubezpieczeniach transportowych w Miesięczniku Ubezpieczeniowym

W kwietniowym wydaniu Miesięcznika Ubezpieczeniowego poświęconego ubezpieczeniom transportowym, swoim...
Nowy adres oddziału w Pile

Nowy adres oddziału w Pile

Nowy adres oddziału kancelarii brokerskiej w Pile.
Kancelaria Brokerska WTB sponsorem transmisji meczu KS Polonia Środa Wielkopolska - Pomorzanin Toruń.

Kancelaria Brokerska WTB sponsorem transmisji meczu KS Polonia Środa Wielkopolska - Pomorzanin Toruń.

Zostaliśmy sponsorem transmisji meczu piłkarskiego KS Polonia Środa Wielkopolska - Pomorzanin...
44 Rajd Yeti za nami

44 Rajd Yeti za nami

Rajd Yeti 2021 już za nami, a wygrał go....
Zestawienie najlepszych brokerów ubezpieczeniowych w 2020r. Gazety Finansowej!

Zestawienie najlepszych brokerów ubezpieczeniowych w 2020r. Gazety Finansowej!

Ukazał się BIZNES RAPORT Gazety Finansowej, a w nim zestawienie najlepszych brokerów...
WEBINAR: Ubezpieczanie należności handlowych (kredytu kupieckiego)

WEBINAR: Ubezpieczanie należności handlowych (kredytu kupieckiego)

Jak ubezpieczać należności w transakcjach z zagranicznymi kontrahentami? Zapraszamy na WEBINAR!
Raport dotyczący przestępczości ubezpieczeniowej

Raport dotyczący przestępczości ubezpieczeniowej

Najnowszy raport dotyczący przestępczości ubezpieczeniowej opublikowała Polska Izba Ubezpieczeń. 
Praca! Manager Sprzedaży / Piła (woj. wielkopolskie)

Praca! Manager Sprzedaży / Piła (woj. wielkopolskie)

Praca w sektorze ubezpieczeń - Piła (woj. wielkopolskie).  
Nowe wysokości opłat za brak ważnego ubezpieczenia OC!

Nowe wysokości opłat za brak ważnego ubezpieczenia OC!

Nowe wysokości opłat za brak ważnego ubezpieczenia OC!
Na BLOG-u, o... genetycznym doskonaleniu drobiu

Na BLOG-u, o... genetycznym doskonaleniu drobiu

Nowy artykuł ekspercki na blogu!
Nowi brokerzy w WTB!

Nowi brokerzy w WTB!

Mamy 6 nowych brokerów ubezpieczeniowych! 
Zakłady ubezpieczeń pomagają w walce z Covid-19!

Zakłady ubezpieczeń pomagają w walce z Covid-19!

18 firm ubezpieczeniowych sfinansuje dodatkowe call center dla Głównego Inspektoratu Sanitarnego...
Na BLOG-u, o... pszenicy w żywieniu kurcząt brojlerów!

Na BLOG-u, o... pszenicy w żywieniu kurcząt brojlerów!

Nowy artykuł ekspercki na blogu!
Na BLOG-u, o... ubezpieczeniach dla zarządców wspólnot mieszkaniowych!

Na BLOG-u, o... ubezpieczeniach dla zarządców wspólnot mieszkaniowych!

Najbardziej kompleksowy program ubezpieczeniowy  na rynku!
Na BLOG-u, o... żywieniu kur nieśnych!

Na BLOG-u, o... żywieniu kur nieśnych!

Nowy artykuł ekspercki na blogu!
Jesteśmy na LinkedIn

Jesteśmy na LinkedIn

Dołączyliśmy do sieci LinkedIN! 
Nowi członkowie w Spółdzielni Conecto Broker!

Nowi członkowie w Spółdzielni Conecto Broker!

Pięć nowych kancelarii brokerskich przyłączyło się do Spółdzielni Conecto Broker.
Komunikat

Komunikat "ERGO Ubezpieczenie Podróży" w związku z ogłoszeniem pandemii.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem "ERGO Ubezpieczenie Podróży" wydanym w związku z...
WTB nowym sponsorem KS Polonia Środa Wielkopolska.

WTB nowym sponsorem KS Polonia Środa Wielkopolska.

Z przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy umowę sponsorską z sekcją piłkarską KS Polonia Środa...
Conecto Broker integruje brokerów

Conecto Broker integruje brokerów

Niezależne kancelarie brokerskie integrują się, by zwiększyć możliwości działania i skuteczniej...
Sympozjum Drobiarskie 2019

Sympozjum Drobiarskie 2019

Kancelaria Brokerska WTB kolejny raz Partnerem Sympozjum Drobiarskiego.
Życzymy Zdrowych, Spokojnych i ...

Życzymy Zdrowych, Spokojnych i ...

Życzymy zdrowych, spokojnych i... bezpiecznych Świąt Wielkanocnych!
Nowy oddział WTB w Pile!

Nowy oddział WTB w Pile!

Miło nam poinformować, że Kancelaria Brokerska WTB uruchomiła nowy oddział w Pile!
Ubezpieczenie hodowli kur, indyków i kaczek!

Ubezpieczenie hodowli kur, indyków i kaczek!

Kancelaria Brokerska WTB wprowadziła do oferty polisę obejmującą ochroną ubezpieczeniową...
Polisa: MKL

Polisa: MKL "Międzynarodowe Koszty Leczenia" już w ofercie!

Podpisaliśmy porozumienie z globalnym liderem w ubezpieczeniach podróży typu „Corporate Travel”,...
Na Blog-u, o odpowiedzialności pasażera?

Na Blog-u, o odpowiedzialności pasażera?

Dla wielu właścicieli pojazdów ważną kwestią pozostaje: kto płaci za szkodę wyrządzoną przez...
Życzmy Radosnych Świąt!

Życzmy Radosnych Świąt!

 
Szczęście odważnym sprzyja!

Szczęście odważnym sprzyja!

To słynne zawołanie Aleksandra Macedońskiego jest mottem Tomasza Witkowskiego, założyciela i...
Na Blog-u o instytucji

Na Blog-u o instytucji "Abandonu"

Obiecaliśmy bloga i mamy dla Was pierwszy artykuł: "Abandon przedmiotu ubezpieczenia". Co to jest...
WTB sponsorem ogólnopolskiej olimpiady logistycznej!

WTB sponsorem ogólnopolskiej olimpiady logistycznej!

Zakończyła się IX Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna organizowana przez Wyższą Szkołą Logistyki w...
Nowy serwis internetowy!

Nowy serwis internetowy!

Mamy nową stronę internetową oraz po raz pierwszy w historii Kancelarii Brokerskiej fanpage na...
WTB Partnerem Rankingu 100!

WTB Partnerem Rankingu 100!

Listę 100 Największych Przedsiębiorstw Regionu Leszczyńskiego opracowuje redakcja Gazety ABC....

Kancelaria Brokerska WTB Sp. z o.o. 

tel. 65 529 90 90, 529 66 90
tel. kom. 606 11 88 00

wtb@wtb.com.pl

logo cb white

a f